Аудит сайтів, консалтинг Хмельницький

У WEB24 вам нададуть професійну консультацію пов’язані з інтернет-маркетингом. Також Ви зможете отримати детальну інформацію, як в письмовій, так і усній формі по широкому спектру послуг, які ми надаємо.

Аудит сайтів та консалтинг

Ми пропонуємо замовити аудит сайтів, перш за все для правильного розуміння якості робіт проведених третіми особами і рівнем наданих вам послуг. Ми не поділяємо технічний і SEO аудит сайту, так як ці два поняття нерозривно пов’язані і такі поняття як швидкість загрукі сторінки, оптимізація зображень на сайті, стиснення сторінок, правильність роботи скриптів, коректність коду і багато інших параметрів надають першорядне значення на SEO просування вашого сайту в мережі Інтернет. Тому ми проводимо комплексний аудит сайтів не розділяючи поняття технічний і SEO аудит.Для тих, хто тільки збирається замовити сайт, інтернет-магазин або провести глобальну переробку свого ресурсу ми пропонуємо консалтингові послуги. Це дозволить спочатку уникнути масу помилок найчастіше припускаються при створенні сайтів. Також здійснюємо консультації для наших клієнтів по будь-яких питань пов’язаних зі створенням, обслуговуванням і просуванням сайтів в мережі Інтернет.

АУДИТ

Аудит покликаний підтвердити або спростувати, що будь-які користувачі фінансової інформації, що містяться в звітності, зможуть на її підставі зробити правильні висновки про стан компанії.

КОНСАЛТИНГ

Консалтинг – це вид інтелектуальної діяльності, основне завдання якого полягає в аналізі, обгрунтуванні перспектив розвитку і використання науково – технічних і організаційно – економічних інновацій.

ВНУТРІШНІЙ АУДИТ

Цей вид аудиту є незалежною діяльність на підприємстві, є елементом системи управління. Метою є допомогта керівництву в прийнятті правильних і своєчасних управлінських рішень.

ЗОВНІШНІЙ АУДИТ

Це вид аудиту, який відповідно до закону «Про аудиторську діяльність», проводиться на договірній основі аудиторськими фірмами. Зовнішній аудит може бути обов’язковим та ініціативним.

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ АУДИТ

Обов’язковий аудит – обов’язкова щорічна перевірка бухгалтерської звітності відкритих акціонерних товариств, банків, бірж, фондів, організацій з часткою статутного капіталу, що належить інвесторам.

ІНІЦІАТИВНИЙ АУДИТ

Це вид аудиту, який проводиться за рішенням керівництва підприємства. Щоб визначити якість ведення бухгалтерського обліку, достовірність податкової звітності та фінансову стійкість підприємства.

БАГАТО ВЛАСНИКІВ САЙТІВ НЕ РОЗУМІЮТЬ ВСІЄЇ ВАЖЛИВОСТІ ДАНОГО ПРОЦЕСУ. ЦЬОМУ СПРИЯЮТЬ РІЗНІ ЧИННИКИ, АЛЕ В ОСНОВНОМУ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ БРАК ІНФОРМАЦІЇ АБО НАВІТЬ НЕБАЖАННЯ ЇЇ ОТРИМАТИ. ПРИПУСТИМО, САЙТ ВЖЕ Є. ВІДМІННО! КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ АБО ПРОДАЄ ТОВАР. АЛЕ, У ВАШОГО САЙТУ НИЗЬКЕ ВІДВІДУВАННЯ. ВИ ДАЛЕКО НЕ НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ПОШУКОВИКА. ВІДПОВІДЬ Є – ВАС ПОВИННІ ЗНАХОДИТИ ЛЮДИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, І ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ. РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ ПОВИННА БУТИ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА, А ВЕСЬ ТЕКСТ НА САЙТІ ОПТИМІЗОВАНИЙ. ЦИМ І ЗАЙМАЮТЬСЯ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ САЙТУ. ЦЕ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ БІЗНЕСУ.
84

ПРОЕКТІВ

27

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

95

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

27

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Аудит сайтів, консалтинг

Технічний аудит (технічний консалтинг) – це незалежна експертиза, яка здійснюється шляхом проведення планових, позачергових, комплексних і тематичних перевірок з метою оцінки технічного стану виробничих об’єктів і спрямована на запобігання негативних явищ і тенденцій у виробничій сфері. Мета технічного аудиту – це збір, систематизація, аналіз та комплексна оцінка інформації, видача рекомендацій і пропозицій щодо доведення виробничого обладнання до відповідності вимогам норм і правил, а також визначення першочергових заходів для заварійной роботи виробництва і підвищення ефективності.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...