Дизайн візиток Хмельницький

Візитна картка – це обличчя компанії, яке неодмінно має бути презентабельним. Саме тому це дуже важливий і відповідальний процес, який може вплинути на ваш імідж.

Створення візитки

Якісний дизайн для візитки має вирішальне значення, адже він дозволить вашій візитці привернути до себе увагу, виділить її з пачки однотипних карток, а це в свою чергу потенційні клієнти і збільшення цільової аудиторії.

  ПОНЯТТЯ ВІЗИТКИ

Візитка – це носій представницької інформації, важлива частина ділового етикету, оскільки формує перші враження.

 КЛАСИЧНА ВІЗИТКА

Особливість дизайну візитки в класичному стилі в тому, що можна створити її в стилі мінімалізму, зробивши одночасно запам’ятовується і впізнаваною.

   VIP ВІЗИТКА

Призначені для солідних компаній, людей, що мають тонкий смак. В цьому випадку дизайн візитки передбачає ексклюзивне оформлення. Вони працюють на створення іміджу.

ЕПАТУЮЧА ВІЗИТКА

Використання широкої колірної гами дає можливість розмістити на картці логотип компанії, виділити кольором особливо важливу інформацію. На таких картках можливо розміщення фотографій, графічних зображень.

КРЕАТИВНІ ВІЗИТКА

Креативний дизайн візитки дозволяє реалізувати практично будь-які фантазії як в оформленні картки (зображення, кольори, форма, орнаменти, завитки, різні шрифти), так і використанням різноманітних матеріалів, що покликані підкреслити напрямок діяльності компанії.

ВІЗИТКИ ЕКОНОМ КЛАСУ

Розраховані на невеликі компанії, індивідуальних підприємців, які обмежені у фінансах. Лаконічність і простота дизайну візитки, використання якісного паперу, дозволяють створити картку, яка виглядає строго, але солідно, тим самим піднімаючи престиж компанії.

Якщо ви хочете отримати оригінальні стильні візитки, то краще довірити розробку дизайну професіоналам. Досвідчені дизайнери нашої компанії створять якісний і продуманий до дрібниць дизайн візитки згідно вашими побажанням.
125

СТВОРЕНИХ ВІЗИТОК

19

ВІЗИТОК ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

133

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

53

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібна візитка?

Презентабельна зовнішність, грамотна мова – це дуже важливо для сучасної ділової людини і ми це прекрасно розуміємо! Ведення будь-якого бізнесу передбачає велику кількість офіційних зустрічей, проведення переговорів і інші процеси з метою налагодження ділових контактів.
Безумовно, при такій зайнятості та інтенсивності зустрічей будь-якого представника організації потрібен носій персональний інформації, щоб після проведення переговорів і прийняття відповідного рішення кожна з зацікавлених сторін мала можливість зв’язатися з метою підписання договору, уточнення будь-якої інформації, що цікавить і інше. Найпоширенішим носієм персональної інформації і є візитна картка.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...