Послуги фотографа Хмельницький

Професійний фотограф не лише фотографує, він також може коригувати, ретушувати, накладати спецефекти, створювати колажі, робити фотомонтаж. Саме такі професіонали працюють в нашій компанії.

Профессія фотографа

Фотограф – професія творча, що вимагає не тільки сил і нервів, але, що найважливіше, емоцій. Бути фотографом – значить бачити красу в тому, що здається звичайним і ординарним. Фотограф – це художник, який створює картину без полотна і фарб, ловить мить, яке ніколи більше не повториться.

ФОТОГРАФІЯ

Фотографія – це теж мистецтво, адже отримати справді якісне зображення не так і просто – це може зробити лише профі.

ФОТОГРАФ

Фотограф – це людина, яка здатна передавати в фотографії безліч емоцій навколишнього світу, змушуючи людей плакати або сміятися.

ЗЙОМКА

Професійна фотозйомка складний процес. Насамперед складається сценарій зйомки (перелік планованих сцен і попутні замітки за умовами зйомки).

ПЕРЕДАЧА ДАНИХ

Після зйомок отримані фото завантажуються на компютер і форматуються для їх подальшого редагування.

РЕДАГУВАННЯ

Знімки переглядають і оберають найвдаліші, які згодом редагуватимуть. Редагування має на меті підгоректувати дефекти і довести фото до досконалості.

МОНТАЖ

Монтаж дозволяю зобразити на фото елементи, котрих насправді на йому не було і навпаки видалити непотрібні.  Причому це майже неможливо розпізнати неозброєним оком.

Цифровий фотодрук, сканування фото, ретуш будь-якої складності, багато рівневе редагування фотографій – все це виконують наші професіонали. Фотографи проводять зьомки не тільки для документів, а також в художньому стилі. Можливе проведення фотозйомок на виїзді і багато іншого.
114

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

129

РОЗРОБЕНО РОБІТ

29

РОБІТ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

9

НАРАЗІ ОБСЛУГОВУЄТЬСЯ

Друк фотографій

В нас ви можете роздрукувати отримані фото в різних форматах на різних матеріалах. Про це та багато іншого детальніше і розділі “Поліграфія”.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...