Розробка брендбука Хмельницький

Брендбук (brand book) – це не просто красива, стильно оформлена книжечка, яку повинна мати будь-яка поважаюча себе фірма. Це свого роду паспорт компанії, серйозний документ, який регламентує ряд положень: від корпоративної етики та іміджу компанії до вибудовування відносин з дилерською мережею.

Розробка брендбука

Розробка брендбуку – найважливіша частина в загальній платформі бренду компанії. Він потрібен для фіксування правил використання фірмового стилю. Особливо створення брендбуку актуально для компанії з розгалуженою філіальною мережею.

БРЕНДБУК

Це база, шо визначає імідж компанії в очах її аудиторії. Брендбук правильної форми дозволить вам популяризувати рекламу і домогтися впізнаваності вашої фірми серед потенційних клієнтів.

ПРОСУВАННЯ

Просування – це будь-які дій, спямовані на інформування, переконання і нагадування людям про свою подукцію і послуги. Найпопулярніший спосіб просування – це реклама.

ЦІЛЬОВИЙ РИНОК

Продукт легше продати тому, хто в ньому зацікавлений. Тож доцільніше просувати свій продукт на цільовому ринку. Ну а в цьому аспекті нема нічого кращого ніж реклама.

ОСОБЛИВОСТІ ЦІЛЬОВОГО РИНКУ

Вивчення найпоширеніших потреб ваших споживачів допоможе вам обрати найкращий спосіб взаємодії з ними, та в подальшому поспияє створенню брендбука і його популяризації.

БЮДЖЕТ

Якщо ваші виділення коштів на просування бренду обмежені, краще зупинити обрати більш економічний спосіб популяризації вашої продукції: створення брендбуку для оптимізації реклами.

ПРОБЛЕМИ

Для створення реклами важливо мати уявлення про єдину концепцію вашої компанії, адже ваша реклама повинна мати свій унікальний стиль. В такому випадку вся рекламна компанія буде одним цілим, а не окремими спробами просування продукту. І такої консепції допоможе набути власний брендбук.

Брендбук – свого роду інструкція із застосування бренду. Вона містить інформацію для внутрішньокорпоративного використання. Ціна на розробку брендбуку в СПб з лишком окупається в процесі роботи, адже він містить всі необхідні дані про Компанію для її співробітників. Не потрібно буде витрачати час на пояснення процесів брендингу, тому що кожен фахівець, отримавши цей пакет документів, буде мати всі необхідні відомості про елементи реклами фірми і товарів, які вона виробляє. Особливо це важливо при переході Компанії у франчайзинг.
Рекламно-виробнича Компанія «Стар-Принт» пропонує замовити розробку брендбуку для Вашої фірми у професіоналів. Це дозволить знизити витрати на рекламу, підвищити її ефективність, зробити більш впізнаваними Компанію і продукцію.
59

СТВОРЕНИХ БРЕНДБУКІВ

7

БРЕНБУКІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

84

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

4

НАРАЗІ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Яке призначення брендбуку?

Брендбук працює не тільки на потенційного і постійного клієнта. Його завдання ширше. Саме брендбук допомагає сформувати правильне ставлення співробітників до бренду, прописати правила поведінки персоналу.
Розробка брендбуку систематизує всі аспекти бренду і фіксує правила застосування всіх візуальних констант.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...