Локалізація сайту Хмельницький

Локалізація сайтів – це ряд операцій з програмною стороною сайтів і їх наповненням з метою поширення дії ресурсу на певну територію.

Переклад сайтів

Основне завдання веб-сайту – залучення нових замовників і клієнтів, а для цього кожному сайту необхідно розширювати межі своєї діяльності. Для вирішення цього завдання компанії часто стикаються з необхідністю перекладу веб-сайтів.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Переклад з англійської мови

Ваш бізнес успішно працюює за кордоном і ви хочете розвинути його в Україні, та стикнулись з проблемою англомовного не локалізованого під український ринок сайту? Переклад сайту з ангійської мови – те, що вам потрібно.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Переклад з російської

Іноді компанії з вже працюючим російськомовним сайтом прагнуть розширити свою аудиторію зарахунок україномовних клієнтів. В такому випадку не обійтись без перекладу сайту з російської мови.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Переклад на російської

Переклад сайту на російську мову забезпечує розширення цільової аудиторії на всі російськомовні країни у тому числі й на східні регіони України.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Переклад на англійську мову

Користувачі 57 країн переглядають веб-сайти на англійській мові. При цьому, велика частина з них проживає в США. Саме англійську мову дозволяє бізнесу вийти в інтернеті на світовий рівень.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Переклад на польску мову

Це всі роботи по створенню такого самого сайту, тільки польською мовою, починаючи від перекладу текстової інформації, інтерфейсу, службової інформації та посилань і закінчуючи картинками і навіть flash-анімації.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше
600
Годин перекладу
325500
Використано символів
130
Задоволених клієнтів
156
Проведено локалізацій

Ваш сайт потрібно на анлійську, польську або російську мови? WEB24 вам допоможе!

Плюси локалізації та перекладу сайту

  • Простота сприйняття. Переклад сайту – гарантія того, що його прочитають. Зазвичай відвідувач швидко переглядає сторінку (текст, інтерфейс і ін.), Намагаючись зорієнтуватися, а якщо не виходить зробити це, збільшується ймовірність того, що відвідувач піде.
  • Маркетингова ефективність. Рекламні матеріали чужою мовою погано запам’ятовуються, знижується їх емоційний вплив на користувача, в той час як локалізований сайт повністю зрозумілий і більш переконливий.
  • Спрощення техпідтримки. Якщо виконано комплексний переклад сайту на російську мову, фахівця і російській користувачеві в разі ускладнень буде простіше зрозуміти один одного, а фірмі не доведеться додатково оплачувати роботу перекладачів.
  • Увага до іншомовного клієнту. Якісна локалізація інтерфейсу і інших складових сайту – ознака поваги до культури потенційного клієнта, а значить і до нього самого.
  • Підвищення іміджу компанії. Ресурс, який можна переглянути і на російській, і на іноземних мовах, відразу говорить відвідувачеві про те, що він має справу з компанією міжнародного рівня.
Замовити локалізацію

Що потрібно для перекладу сайту?

Переклад контенту

Для перекладу контенту нам слід надати текстові матеріали ресурсу в форматі Microsoft Word, Excel (включаючи елементи інтерфейсу і графіку, якщо необхідно) або вивантаження в форматі XML. Також можна надати структуру сайту в форматах php, html. Ви можете розраховувати на допомогу і консультації наших фахівців, проте ми обов’язково погодимо всі матеріали з вами до початку будь-яких робіт.

Повна локалізація

Для повної локалізації взаємодія фахівців нашої компанії із замовником дуже важлива. Зазвичай в нам надається текстова вивантаження сайту в форматі XML, а також графічні файли в вихідному форматі. Локалізація та переклад сайтів можуть бути виконані з наданням адміністративного доступу через CMS замовника.

Відгуки клієнтів

В процесі створення дизайну сайту колектив компанії зарекомендував себе виключно з позитивного боку, що в підсумку дозволило нам отримати результат, який повністю відповідає нашим потребам і завданням.- Банк «Експрес-Кредит»
Ми неодноразово переглядали як список пошукових фраз, так і загальний підхід до роботи з просування сайту в інтернеті. Нам завжди вдавалося швидко домовитися за нові фрази з співробітниками компанії і досягти взаєморозуміння.- Компанія «Термо Вуд»
Постійний моніторинг працездатності і навантаженості ресурсу дозволили без перебоїв і з високою якістю надавати відвідувачам нашого сайту всю необхідну інформацію Крім того, регулярні роботи щодо змін до каталогів, описів, інформаційних сторінок проводились у встановлені в договорені терміни.- Агентство «Attack»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...