Модернізація сайту Хмельницький

Редизайн сайту проводять у випадках, коли зовнішній вигляд сайту не відповідає вашим сучасним уявленням, або в процесі просування сайту, коли для ефективної оптимізації необхідна зміна структури сайту.

Модернізація сайту

Модернізація сайту – послуга, необхідна переважній більшості ресурсів в мережі Інтернет. Цей процес являє собою комплекс робіт по частковій або повній зміні структури, функціоналу, дизайну сайту, перенесення його на іншу CMS, реструктуризації, додаванню нових функцій і сервісів. Мета модернізації – зробити сайт ще більш зручним і корисним для користувачів, а також максимально придатним для ефективного просування.

МОДЕРНІЗАЦІЯ

Модернізація сайту – це часткова або повна зміна його структури, дизайну, функціональних можливостей. Модернізація сайту може бути як незначною, так і глобальною.

ПРИЧИНИ

Якщо він не поступається іншим подібним сайтам в плані функціоналу, дизайну, інформативності – турбуватися нема про що. Може підходити для сайтів з великою відвідуваністю.

РЕДИЗАЙН САЙТУ

Результатом проведення редизайну сайту є повна або часткова зміна графічного оформлення і, в деяких випадках, навігаційної системи сайту. При цьому зберігаються загальна структура.

CMS САЙТУ

На сьогоднішній день в мережі залишилося не так багато повністю статичних сайтів (виключення “сайти-візитки”). Має сенс в тому випадку, якщо він статичний або знаходиться під управлінням застарілої системи.

ФУНКЦІОНАЛ

Збільшення функціональних можливостей сайту є різновидом робіт з модернізації сайту і може мати на увазі як введення нових сервісів , так і внесення змін в інтерфейс управління сайтом.

ДОПРАЦЮВАННЯ

Включає в себе: зміну архітектури сайту, наповнення сайту якісними текстами, внесення додаткових функцій, роботи над підвищенням юзабіліті сайту, технологічне доопрацювання сайту.

БАГАТО ВЛАСНИКІВ САЙТІВ НЕ РОЗУМІЮТЬ ВСІЄЇ ВАЖЛИВОСТІ ДАНОГО ПРОЦЕСУ. ЦЬОМУ СПРИЯЮТЬ РІЗНІ ЧИННИКИ, АЛЕ В ОСНОВНОМУ ЕЛЕМЕНТАРНИЙ БРАК ІНФОРМАЦІЇ АБО НАВІТЬ НЕБАЖАННЯ ЇЇ ОТРИМАТИ. ПРИПУСТИМО, САЙТ ВЖЕ Є. ВІДМІННО! КОМПАНІЯ НАДАЄ ПОСЛУГИ АБО ПРОДАЄ ТОВАР. АЛЕ, У ВАШОГО САЙТУ НИЗЬКЕ ВІДВІДУВАННЯ. ВИ ДАЛЕКО НЕ НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ПОШУКОВИКА. ВІДПОВІДЬ Є – ВАС ПОВИННІ ЗНАХОДИТИ ЛЮДИ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, І ЯК МОЖНА БІЛЬШЕ. РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ ПОВИННА БУТИ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА, А ВЕСЬ ТЕКСТ НА САЙТІ ОПТИМІЗОВАНИЙ. ЦИМ І ЗАЙМАЮТЬСЯ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ САЙТУ. ЦЕ ФАХІВЦІ З РОЗКРУТКИ БІЗНЕСУ.
176

ПРОЕКТІВ

39

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

186

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

32

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Модернізація сайту

Модернізація сайту – послуга, необхідна переважній більшості ресурсів в мережі Інтернет. Цей процес являє собою комплекс робіт по часткового або повного зміни структури, функціонала, дизайну сайту, перенесення його на іншу CMS, реструктуризації, додаванню нових функцій і сервісів. Мета модернізації – зробити сайт ще більш зручним і корисним для користувачів, а також максимально придатним для ефективного просування.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...