Переклад на англійську мову

Користувачі 57 країн переглядають веб-сайти на англійській мові. При цьому, велика частина з них проживає в США. Саме англійську мову дозволяє бізнесу вийти в інтернеті на світовий рівень.

Для чого перекладати свій сайт на англійську мову?

Практично весь діловий світ розуміє англійську мову. Сайт, перекладений на англійську мову з дуже високим ступенем ймовірності буде коректно відображатися на будь-якому комп’ютері будь-якої країни світу, тому що англійський алфавіт є незмінною частиною кодової таблиці шрифтів.

    Етапи перекладу сайтів

Якісний переклад веб сайту включає в себе етапи:

  • Експорт контенту сайту
  • Переклад контенту сайту
  • Переклад елементів веб-сайту
  • Переклад рекламних текстів сайту

Експорт контенту сайту

Необхідний для розрахунку вартості перекладу. Копіювання всього тексту сайту в текстовий файл виконує редактор, але даний етап клієнт може виконати і самостійно. Для цього необхідно перенести будь-яким доступним способом вихідні тексти всіх сторінок Вашого сайту в документ Word.

Переклад контенту сайту

Переклад контенту сайту – зрозумілий і водночас важливий етап. Переклад сайту здійснюється за стандартними параметрами подібно будь-якого тексту відповідної тематики.

 Переклад елементів веб-сайту

Переклад елементів веб-сайту – пункти (кнопки) меню, списки, графічні банери, елементи дизайну і форм (form), фони, текстові елементи скриптів, повідомлення (alerts). Всі елементи веб-сайту характеризуються невеликим, але містким смисловим змістом.

Переклад рекламних текстів сайту

Рекламні тексти сайту – інформаційні тексти, статті, банери, акції, новини, будь-які закінчені тексти і матеріали. Переклад реклами – створення нових текстів на іноземній мові зі збереженням або свідомою зміною сенсу вихідного тексту.

 Наші переваги

  • переклад та перевірка здійснюється носіями мови
  • переклад людиною в 100% випадків
  • прозора схема розрахунку вартості з гнучкою системою знижок
  • працюємо з різними форматами
  • відсутність мінімального замовлення (переклад від 1 слова)

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Часто веб-сайти використовують величезну кількість документів, у великій кількості різних типів файлів. Для того, щоб нам перевести ваш сайт, нам просто необхідні вихідні файли. Наші перекладачі працюватимуть безпосередньо з цими файлами, і Ви переконаєтеся, що весь вміст локалізовано.
264

ПЕРЕКЛАДИ НА АНГ.МОВУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

48

НАУКОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ

2468

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО НА АНГЛ. МОВУ

745

ПЕРЕКЛАДІВ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Чому в першу чергу важливий переклад сайту на англійську

Чому переклад Вашого сайту на англійську мову є важливим рішенням в розвиток Вашого бізнесу? Англійська мова є третьою мовою за популярністю в усьому світі. Більше 80% всієї інформації надано англійською мовою. Дана мова є в багатьох країнах другою державною мовою. Також багато людей розуміють англійську мову на базовому рівні, який дозволяє їм зрозуміти суть тексту. Іншими словами, переклад сайтів на англійську є базовим фактором успіху Вашої компанії на міжнародному ринку. Англійська сайт Вашої компанії дозволить Вашим потенційним клієнтам з інших країн елементарно ознайомитися з Вашими товарами, послугами, умовами користування і т.д. Головне, щоб сайт був переведений якісно, ​​без помилок і написаний максимально простою і зрозумілою мовою.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...