Переклад з англійської мови Хмельницький

Коли виникає потреба розширювати бізнес, відразу постає питання, як звертатися до нової цільової аудиторії. Одним із способів є переклад сайту, що дасть можливість розширити географію замовлень компанії.

Повноцінний переклад сайтів

У сучасному світі Інтернет – це робоче середовище, інструмент розвитку і зростання для успішної компанії, будь то бізнес, соціальна організація або державна структура. Більшість активних членів суспільства – настільки ж активні користувачі мережі. Тому створення і переклад веб сайтів для компаній, що розвиваються стає лише питанням часу.

    Етапи перекладу сайтів.

Якісний переклад веб сайту включає в себе етапи:

  • Експорт контенту сайту
  • Переклад контенту сайту
  • Переклад елементів веб-сайту
  • Переклад рекламних текстів сайту

Експорт контенту сайту

Необхідний для розрахунку вартості перекладу. Копіювання всього тексту сайту в текстовий файл виконує редактор, але даний етап клієнт може виконати і самостійно. Для цього необхідно перенести будь-яким доступним способом вихідні тексти всіх сторінок Вашого сайту в документ Word.

Переклад контенту сайту

Переклад контенту сайту – зрозумілий і водночас важливий етап. Переклад сайту здійснюється за стандартними параметрами подібно будь-якого тексту відповідної тематики.

 Переклад елементів веб-сайту

Переклад елементів веб-сайту – пункти (кнопки) меню, списки, графічні банери, елементи дизайну і форм (form), фони, текстові елементи скриптів, повідомлення (alerts). Всі елементи веб-сайту характеризуються невеликим, але містким смисловим змістом.

Переклад рекламних текстів сайту

Рекламні тексти сайту – інформаційні тексти, статті, банери, акції, новини, будь-які закінчені тексти і матеріали. Переклад реклами – створення нових текстів на іноземній мові зі збереженням або свідомою зміною сенсу вихідного тексту.

 Наші переваги

  • переклад та перевірка здійснюється носіями мови
  • переклад людиною в 100% випадків
  • прозора схема розрахунку вартості з гнучкою системою знижок
  • працюємо з різними форматами
  • відсутність мінімального замовлення (переклад від 1 слова)

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Наша компанія надає послуги перекладу та локалізації сайтів. Кожен текст у нас піддається неодноразової коректорській і редакторської перевірки. При необхідності, наші перекладачі використовують спеціальний стиль, в якому потрібно зберегти як зміст тексту, так і його стиль, акценти, елемент переконання. Перекладачі творчо і з розумінням підходять до роботи, щоб читачі отримали задоволення і захотіли купити продукт.
34

ДОКУМЕНТА ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

96

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

4681

СТОРІНКУ ПЕРЕКЛАДЕНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

164

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО З АНГЛІЙСЬКОЇ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

Мета перекладу сайту

Переклад web сайту здатний збільшити трафік в кілька разів. В основному, люди шукають товари та послуги на своїй рідній мові. Врахуйте, часто Ваш потенційний клієнт заглядає в Інтернет навіть якщо збирається купити щось в магазині або на ринку. Мережа допомагає, наприклад, порівняти ціни, вибрати кращу марку або виробника. Грамотний переклад web сайту, з урахуванням всіх особливостей тематики, дозволяє пошуковим системам швидко знаходити Вас за ключовими словами і переконувати клієнтів вибрати саме Вашу продукцію. Так, розширюючи аудиторію своєї компанії, переклад web сайту легко виводить бізнес на новий рівень.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...