Реєстрація сайту Хмельницький

Наступним моментом в розкручуванні вашого сайту повинна бути індексація пошуковими системами. За статистикою, приблизно 80 відсотків нових відвідувачів приходять саме за запитами пошукових машин.

Реєстрація домену

Це адреса ресурсу, який будуть вводити користувачі при зверненні до сайту. Адреса домену складається з двох частин: доменів першого і другого рівня. За міжнародною угодою, кожній країні виділили доменне ім’я першого рівня, що означає приналежність сайту до певної держави.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Реєстрація хостингу

Це місце, де фізично знаходиться сайт. Ресурс можна помістити на особистому ПК, але якісний хостинг вимагає глибоких знань в адмініструванні. Тому доцільніше придбати хостинг у спеціалізованих компаній – хостинг-провайдерів. Такі компанії розмістять ваш сайт на сервері.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Мобільна версія

Це окрема версія сайту, яка дублює основну, але є урізаною, щодо десктопної і як правило мобільна версія виконана в одну колонку, для комфортного використання на смартфонах не змінюючи масштаб. В мобільній версії залишають тільки основний функціонал сайту.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше
258
Зареєстрованих сайтів
217
Задоволених клієнтів
142
Розроблено мобільних версій
23
Розроблено за місяць

Реєстрація домену, реєстрація хостингу, чи розробка мобільної версії? Звертайтесь до нас!

Реєстрація сайту з WEB24!

Оптимізація сайту в інтернеті, має на увазі під собою певні дії, які необхідно зробити веб-майстру для того, щоб сторінки його ресурсу якомога швидше потрапили в топ видачі пошукових систем і протрималися там якомога довше. Одним з найважливіших кроків, які на початкових етапах роботи допоможуть вебмайстру, є реєстрація сайту в пошукових системах.

Для чого вона потрібна? В першу чергу для того, щоб пошуковик якомога швидше проіндексував сторінки вашого ресурсу. Реєструючи його в панелі вебмастера, ви повідомляєте роботам пошукової системи про те, що на просторах інтернету з’явився новий сайт. А це означає, що роботи пошукових систем почнуть регулярно його відвідувати і індексувати. І чим частіше ви будете додавати нову інформацію, тим частіше ваш ресурс будуть відвідувати роботи пошукових систем.

Більш того, реєструючи сайт, ви підтверджуєте право на володіння цим ресурсом. А це значить, що в подальшому використовуючи інструменти веб-майстра, наприклад, Google або Яндекса, ви зможете проводити моніторинг роботи вашого ресурсу і отримаєте масу додаткових можливостей. В панелі управління ви зможете отримувати інформацію про недоліки вашого ресурсу. Крім того, в панелі інструментів веб-майстра завжди можна отримати інформацію про кількість проіндексованих сторінок і помилки індексації, побачити найбільш популярні запити для вашого ресурсу і статистику показів сторінок в пошуковій видачі. І це лише мала частина можливостей, які дає вам реєстрація сайту в пошукових системах.

Замовити реєстрацію сайту

Делегування доменного імені

Домен сам по собі – це лише якась адреса, ідентифікатор, за яким користувачі будуть знаходити Ваш сайт в інтернеті. Але щоб сайт почав відкриватися по потрібному доменному імені, це доменне ім’я потрібно зв’язати з сервером хостингу, на якому розташований Ваш сайт. Така прив’язка домену до певного сервера (хостингу) і називається “делегування домена”. Делегування домена є необхідною умовою використання доменного імені в мережі інтернет. Працездатність делегованого домену забезпечується DNS-серверами.

Рєстрація хостингу

Хостинг – це, перш за все, послуга, що дає можливість розміщення сайтів в Інтернеті. В сучасних умовах послуги хостингу повинен замовити кожен власник сайту, щоб його «дітище» могло бути загальнодоступним для всьому світу за допомогою Всесвітньої мережі.

Оплачуючи хостинг, ви отримуєте можливість розмістити сторінки, скрипти, малюнки, відео, музику та інші файли, які складають ваш сайт на один або кілька серверів, що знаходяться в Інтернеті. Сервер, яким володіє провайдер, цілодобово підключений до Мережі, знаходиться в робочому стані безперервно. Саме цей факт дозволяє вашому сайту залишатися доступним 24 години на добу. Крім дискового простору до теперішнього часу хостинг-провайдери навчилися надавати ще й інші досить корисні послуги: поштові сервіси, зручний доступ FTP, бази даних та багато іншого.

Розробка мобільної версії

Ось її основні відмінності:

    • Перед очима тільки найважливіша інформація, написана великим шрифтом;
    • Мобільна версія сайту, спеціально адаптована для пристроїв з невеликим екраном. Сайт завантажується набагато швидше, тому що відсутні великі картинки і «непотрібні» деталі;
    • Кількість активних елементів збільшено;
    • Посилання розташовані далеко один від одного;
    • Зручно користуватися саме на мобільних телефонах, враховуючи сенсорне керування.

Відгуки клієнтів

Створені фахівцями сайти повністю відповідають нашим вимогам і очікуванням. Після завершення всіх робіт в рамках створення сайтів було прийнято рішення продовжити співпрацю у напрямку комплексного просування сайту.- Компанія «Нова Фут»
Всі роботи в рамках створення сайту були зроблені якісно і в зазначені терміни. Підсумок нашої співпраці повністю виправдав наші очікування. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю наших компаній в сфері інтернет-проектів.- Компанія «ДУС ВУДС»
Позитивний досвід співпраці на протязі вже більше двох років підтвердили надійність студії. Особливо хочеться відзначити увагу арт-директора студії до всіх вимог і побажань Клієнта.- Компанія «ВІК-С»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...