Розробка landing page Хмельницький

Головною особливістю Landing page є те, що вона містить якийсь заклик до дії і надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на даний сайт.

Посадкова сторінка в інтернеті

Говорячи простою мовою: Landing page – це продає сайт, мета якого є продаж певного товару або послуги.
Даний тип сайту створюється таким чином, що б надати клієнту максимально структуровану і послідовну інформацію і Вашу пропозицію. Головна мета – продати товар з максимальною конверсією. Сама по собі, посадкова сторінка практично не підходить для пошукового просування, зате при контекстній рекламі, як правило, володіє найбільшою віддачею.
Часто даний тип сайту додатково використовується до будь-якого іншого проекту, а саме, для продажу сезонного товару, або проведення акції.

   ПРОЕКТУВАННЯ НАВІГАЦІЇ

Для успішної розробки сайту і надалі ефективному його використанні необхідно все детально обговорити, визначити цілі, уточнити суть завдання. А прозора і логічна навігація полегшить завдання, як при створенні сайту, так і при його використанні.

  ПРОЕКТУВАННЯ САЙТУ

Складання прототипу дизайну сайту зумовлене гострою необхідністю обміркувати структуру майбутнього сайту перед початком робіт, що дозволить створити більш дружній і зручний інтерфейс сайту. В залежності від типу сайту, готуються декілька прототипів і погоджуються з клієнтом.

  АДАПТИВНИЙ САЙТ

Це універсальний сайт, який вміє автоматично підлаштовуватися під різні типи пристроїв (ПК, планшет, телефон) і їх оздільну здатність. При розробці адаптивного сайту необхідно розробити три типи дизайну і три типи верстки.

    ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Для управління сайтом передбачена зручна система управління сайтом (WP), яка дозволяє користувачеві без проблем оновлювати текстові та фотоматеріали самостійно.

   ГАРАНТІЙНА ПІДТРИМКА

Для забезпечення стабільної та безпечної роботи сайту, після створення потрібна обов’язкова його підтримка. З підтримкою сайту ви отримаєте гарантовану постійну допомогу і консультування з усіх питань пов’язаним з роботою вашого сайту.

    СТРАТЕГІЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Просування сайту в Інтернеті – сучасний, швидкий і недорогий варіант для отримання клієнтів і підвищення продажів для компанії.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці landing page будь-якої складності.

Чому Landing page краще використовувати для реклами одиничних товарів? Даний тип сайту максимально оптимізований саме для одиничних товарів, як правило, на Landing page невелика кількість продающіего тексту, в якому детально описано певний товар і послуга, і користувач буквально виявляється “замкнений” всередині однієї сторінки і вичерпної інформації про товар.
Ну і головне – це більш висока конверсія, тобто при мінімальному бюджеті можлива максимальна віддача від будь-якого проекту. І як наслідок – більш низька ціна за кожного нового клієнта.

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂 - Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями.Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем.За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
430
Задоволених клієнтів
87
Сайтів на нашому обслуговуванні
25000
Написано стрічок коду
47
Розроблених проектів за останній місяць

Правильна організація бізнесу завжди приводить до успіху.

Ми маємо великий досвід в розробці ефективних landing page, і видаємо якісний, функціональний продукт з лаконічним, осмисленим дизайном, який буде повністю відповідати побажанням клієнта і виконувати свої функції. Прийнятна ціна Landing Page у нас робить цю послугу доступною для проектів будь-якого бюджету. З якісними, професійно виконаними цільових сторінок ефективність вашої реклами значно зросте.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...