Розробка логотипів Хмельницький

Логотип – це унікальний символ, обличчя компанії. Він такий же важливий як і назва. Люди дивляться спочатку на картинку, а вже потім читають текст. Важливо приділити розробці логотипу увагу, адже він буде на ваших візитках, вивісках, рекламних макетах, на сайті, на упаковці вашого товару.

Створення логотипу

Створення логотипу – процес, спрямований на формування лаконічного образу, який покликаний відобразити основну ідею і принципи компанії, бути стильним і забезпечувати впізнаваність.

  ПОНЯТТЯ ЛОГОТИПУ

Створення логотипу – це одна з головних умов впізнаваності, як компанії, так і сайту. Логотип є важливим елементом іміджу, частинию товарного знака.

  ФУНКЦІЇ ЛОГОТИПУ

Місія логотипа – донести основну ідею компанії до її цільової аудиторії і допомогти запам’ятаи брент, підкресливши його особливість.

    ЕТАП ПЕРШИЙ: ВИВЧЕННЯ

Перш за все нашим фахівцям потрібно вивчити вашу компанію (сайт), особливості її діяльності, унікальні риси, ваших конкурентів(за потреби). Це повноцінне дослідження.

  ЕТАП ДРУГИЙ: СТВОРЕННЯ ЕСКІЗІВ

На основі дослідження розробляються максимально прості, стилізовані зображення, так як у малому і середньому масштабі саме вони відрізняються впізнаваністю.

  ЕТАП ТРЕТІЙ: АНАЛІЗ

На наступному етапі проводиться перевірка пробних ескізів на відповідність специфіки компанії замовника та на взаємодію з потенційною аудиторією.  В ході чого оберається найвдаліший варіант.

ЕТАП ЧЕТВЕРТИЙ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Після останніх правок, створений логотип можна реєструвати та просавати за допомогою реклами для успішного подальшого користування.

Маючи багаторічний досвід роботи по розробці логотипів, ми виявили два найбільш зручних підходу до їх створення.
-Перший – якщо треба зробити швидко і ви готові довірити нашим дизайнерам процес розробки дизайну логотипу.
-Другий – якщо вам хочеться взяти безпосередню участь в процесі його створення.
Важливо розуміти, що рівень виконання в обох випадках однаково високий. У цьому легко переконатися, ознайомившись з нашим портфоліо.
При необхідності ми готові розглянути і альтернативні варіанти роботи. До яких, зокрема, відноситься отрисовка вже існуючого логотипу, точніше переведення його в формат векторного зображення. Умови, вартість і терміни розробки узгоджуються індивідуально.
149

СТВОРЕНИХ ЛОГОТИПІВ

18

ЛОГОТИПІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

127

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

49

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібен логотип?

Успішний бренд пізнаваний. Щоб забезпечити йому цей компонент, потрібно створити логотип, який приверне увагу і залишиться в пам’яті надовго. Логотип повинен бути яскравим, оригінальним, ефективним. Саме він є домінуючим компонентом фірмового стилю. При позитивному сприйнятті товарного знака споживачами він служить певною гарантією очікувано високої якості продукту. Його розробка і створення також повинні включати в себе реєстрацію, яка захищає лого від недобросовісної конкуренції.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...