Розробка порталу Хмельницький

Портал – це складна і продумана система взаємодії величезної кількості сторінок і функцій. Найчастіше портали представляють собою окремий бізнес або онлайн-сервіс, що функціонує в інтернеті.

Особливості порталу

Відмінною рисою більшості веб-порталів є наявність великої кількості матеріалів, класифікованої і наявного в відповідних розділах (каталогах) сайту. Також однією з головних особливостей порталу є наявність своєї користувальницької бази – активних відвідувачів і учасників життя порталу.

  МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ

Дає змогу одночасно користуватися безліччю інтернет-сервісів (стрічка новин, блоги, пошта, погода, миттєвий обмін повідомленнямита та оповіщеннями ).

  ЗВІТНІСТЬ ПОРТАЛУ

Надає адміністратору порталу інформацію по сформованим в рамках порталу споживчим групам і їхнім інтересам.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗВЯЗКУ

Забезпечує зв’язок між зареєстрованими користувачами порталу та адміністраторами, котрі в свою чергу можуть направляти їх по інтернету задяки зовнішнім посиланням.

АНАЛІТИЧНІСТЬ

Веде статистичний збір інформації та аналізує діяльності користувачів для можливості досліджувати потреби аудиторії і ринку послуг.

КОНТРОЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Дозволяє контролювати розміщенням і “рухом” контенту в межах порталу на всіх його рівнях.

СИСТЕМАТИЗАЦІЯ

Систематизує і структурує в рейтинговому відношенні представлений на порталі контент виходячи з інтересів та запитів користувачів.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці порталу будь-якої складності.

Кожен сайт унікальний і для веб-порталу підбирається необхідний саме Вам функціонал. Веб-портал може включати в себе як сайт візитку, корпоративний сайт, так і інтернет-магазин. Немає чіткої межі між видами і типами сайту – все визначається виключно необхідним функціоналом для кожного сайту.

Відгуки клієнтів

Окремої згадки і подяки заслуговує комплекс робіт по консультації та навчанні співробітників представництва видавництва роботі з системою управління сайтом «1С».- Видавництво «Pearson»
Незважаючи на захоплення термінів створення сервісу, причиною яких були виникають в процесі розробки проблеми, пов'язані з унікальними технічними рішення і індивідуальними бізнес-процесами сервісу, ми повністю задоволені кінцевим програмним продуктом і веб-сайтом.- Сервіс «GLIMP»
Компанія є професійною веб-студією, яка йде в ногу з часом, розвиваючись разом зі своїми клієнтами, і що найголовніше, їх інтерес до грамотного вирішення все нових і більш складних завдань не згасає, а тільки набирає силу.- Компанія «Алслан»
22
Обслуговується порталів
68
Створено порталів
230000
Написано стрічок коду
7
Розроблено порталів за останній місяць

Допоможемо створити ваш власний портал!

Ми вміємо створювати портали, з якими зручно взаємодіяти як користувачам, так і адміністраторів сайту. Великий досвід в розробці високонавантажених проектів дозволяє вдало обійти підводні камені на різних етапах і створити проект, який відповідає стандартам світового рівня. В роботі використовуємо гнучкі методології проектного менеджменту, що забезпечує відмінну командну роботу, жорсткий контроль термінів, а також виключає перевитрата бюджету.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...