Розробка сайту візитки Хмельницький

Сайт-візитка – це свого роду віртуальна візитна картка: невеликий сайт з інформацією, яка дозволяє отримати уявлення про діяльність компанії.

Розробка сайту візитки

Зазвичай поняття сайт-візитка включає в себе заздалегіть розроблений шаблон дизайну і підготовлену для збірки основу, завдяки чому, теерміни створення сайту мінімальні і не перевищують 5 робочих днів, а його вартість є однією з найнижчих серед всіх цін на розробку інтернет проектів.

   ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Це перший крок у розробці сайту візитки. На даному етапі нам потрібні всі відомості про організацію, які повинні бути на сайті візитці.

  ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ І СПИСОК ТОВАРІВ

Наступним етапом у розробці сайту візитки є формування списку товарів та переліку послуг, що надаються компанією.

  ВІДОМОСТІ ПРО ПОКУПЦЯ

Покупцю відводиться спеціальний розділ в якому подається вся необхідна інформація. До ньго відносяться: прайс-листи, листи замовлення, фотографії та порфоліо.

КОНТАКТНІ ВІДОМОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даному пункті міститься інформація про продавця: адреса, телефон, електронна пошта, ПІБ відповідальних осіб для зв`язку з ними.

СПЕЦИФІКА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даний пункт входить інформація, яка точно описує специфіку організації враховуючи всі аспекти її діяльності.

ІНТЕРЕСИ КЛІЄНТІВ ОРГАНІЗАЦІЇ

В даному пункті зосереджені інтереси і пропозиції клієнтів організації демонструючи можливості для зацікавлення.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці сайту візитки будь-якої складності.

Хочете, щоб ваш бізнес залишився на плаву? Будьте гнучкими, скорочуйте витрати, шукайте ефективні шляхи збуту продукції або реалізації послуг. Вирішити ці завдання без власного сайту сьогодні не вийде. Корпоративний веб-ресурс – це потік нових клієнтів і партнерів, зростання популярності фірми, імідж і турбота про майбутнє. Але що робити, якщо коштів на створення повноцінного багатосторінкового сайту поки немає? Почніть з розробки сайту-візитки.

Відгуки клієнтів

За більш ніж 2-х річний термін співпраці, наш сайт зайняв впевнені і стабільні позиції в ТОП-10 пошукової видачі Google по майже 100 пошуковим запитам!Дякуємо за роботу і рекомендуємо всім!- Компанія «Асен»
Компанія «Лінз» підтверджує, що компанії «web24» зарекомендувала себе як надійний партнер, проявивши себе експертом як в області постановки завдань (аналіз, дослідження, проектування), так і в реалізації поставлених цілей (розробка, тестування, запуск в експлуатацію, технічна підтримка).Сподіваємося, що надалі наше співробітництво буде таким же результативним і ефективним.- Компанія «Лінз»
У процесі роботи фахівці зарекомендували себе виключно з позитивного боку, приклавши всі зусилля для створення сайту, що відповідає всім побажанням і вимогам, точно в домовлений термін.- Торговий дім «Імпульсив»
600
Розроблених сайтів візиток
260
Сайтів візиток на нашому обслуговуванні
25
Розроблених сайтів за останній місяць
25000
Написано стрічок коду

Створення сайту візитки дозволить ваші компанії рекламувати правильно!

Головна мета створення сайту-візитки – первинне ознайомлення потенційних клієнтів з компанією. Відмінні риси – інформативність, лаконічність, індивідуальність, привабливий дизайн. Сайт не складний в розробці, містить не більше 10-ти сторінок зі зрозумілою навігацією: користувач повинен швидко знаходити потрібну інформацію. Такий сайт відрізняє і простота в обслуговуванні. Від власника вимагається лише оновлювати контакти і іноді завантажувати новини та прайс-листи, якщо це передбачено розділами.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...