Створення сайтів Хмельницьк

Ми пропонуємо створення сайтів у Хмельницькому і по всій Україні: від візиток до Інтернет-магазинів. А також контекстне та SEO-просування в пошукових системах, сервіси підвищення продажів і технічну підтримку по системі управління.

landing page

Лендінг пейдж відмінно підходять для проведення рекламної кампанії на конкретний товар або послугу із залученням на сайт цільової аудиторії з контекстної реклами (Яндекс.Директ, Google AdWords), соціальних мереж або E-mail розсилок.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт-візитка

Візитка – найдешевший вид односторінкового сайту. Підходить, якщо Вам потрібно заявити про свою компанію, описати всього один товар або послугу і запустити контекстну рекламу. Або як перший сайт, який зажадає мінімум часу для запуску. Надалі можливий перехід на будь-який тариф.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт-бізнес

Для багатьох сучасних людей Інтернет став не тільки засобом отримання різної інформації, але і способом ведення бізнесу. Існує безліч способів, як заробити в Інтернеті. Але, перш за все, необхідно створити свій бізнес сайт, який і буде найголовнішим інструментом заробітку

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт каталог

Сайт-каталог – це сайт, який містить максимально широку інформацію про продукцію компанії і характеризується великою інформативністю сторінок, розділів, категорій і рубрик. Мета створення сайту-каталогу – повне інформування клієнта про перелік пропонованої продукції.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Інтернет-магазин

Магазин включає в себе всі необхідні модулі для ведення електронної торгівлі (каталог товарів, імпорт і експорт товарів, оплата і доставка товарів, пошук і фільтр по параметрам, гнучкий механізм знижок, реєстрація користувачів).

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Унікальний дизайн

Розробляється авторський унікальний дизайн сайту командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта.
Для унікального сайту промальовується кожна сторінка.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше
430
Задоволених клієнтів
87
Сайтів на нашому обслуговуванні
85700
Написано стрічок коду
16
Розроблених проектів за останній місяць

У вас поки немає свого сайту? Або спроба по його створенню була не дуже вдалою? Не варто засмучуватися, у вас ще все попереду.

Ми пропонуємо ідеальне рішення по створенню сайтів саме для вас!

Вебстудія WEB24 знайде при розробці сайту для вашого бізнесу стильне, зручне, ясне і вигідне рішення. А потім ви обов’язково отримаєте допомогу з технічної та інформаційної підтримки, а також пошуковому просуванню ресурсу.

В результаті ви зможете збільшити продажі своєї продукції, монетизувати будь-які проекти і автоматизувати бізнес-процеси. Ваші потенційні клієнти обов’язково дізнаються про вас завдяки вдалому просуванню і потрапляння в топ пошукових систем.

Вибирайте сайт в залежності від своїх потреб і можливостей.

Ви можете замовити сайт під ключ будь-якого виду від ефектного сайту-візитки або рекламної вітрини до корпоративного сайту або величезного Інтернет-магазину. Якщо ви ще не знаєте, що ж вибрати, то наші фахівці допоможуть визначитися, організувавши детальну консультацію.

Замовити сайт

Формування технічного завдання

В результаті обговорення складається детальне технічне завдання або, іншими словами, проект створення або переробки вашого сайту. Написання технічного завдання – це спільний продукт, який приведе вас до успішного сайту, що відповідає вашим очікуванням.

Створення дизайну сайту

Ми професійно розробляємо дизайн сайту (вигляд сторінки сайту, модулі та інші візуальні складові).

Створення та тестування сайту

На підставі схваленого дизайну відбувається переклад дизайну в програмний код, тестування сайта під різні браузери і дозволу екрану, програмування і технічна оптимізація коду сайту. На цьому етапі також проводиться остаточне тестування повністю готового сайту відповідно до стандартів якості Web24.

Розміщення сайту на сервері в Інтернет (хостинг)

Готовий сайт потрібно опублікувати в Інтернеті. Після закінчення робіт ми розміщуємо сайт на сервері в Інтернеті під вашим доменним ім’ям. Ви можете скористатися нашим хостингом, або вибрати будь-який інший Бітрікс-хостинг відповідно до своїх вимог.

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂 - Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями.Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем. За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...